AK Parti MYK yoğun gündemle toplanıyor

0

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu yoğun bir gündemle toplanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda sokak köpeklerine ilişkin düzenlemeler nihai hale getirilecek. Yönetmelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayının ardından Meclis'e gönderilecek.

AK MYK partisinin gündemindeki bir diğer konu da ekonomi olacak. Enflasyonun düşüş eğilimiyle başlayan yeni dönemin yol haritası tartışılacak. Enflasyonla mücadelede gerçekleştirilecek yeni girişimler değerlendirilecek.

AK Parti'nin Merkez Yürütme Kurulu toplantısında 31 Mart yerel seçim sonuçları bir kez daha mercek altına alınacak. Parti teşkilatındaki son durum ele alınacak. Yaz aylarında sahada yapılacak çalışmalar konuşulacak.

AK Parti ikinci kez kampa giriyor

Toplantıda AK Parti'nin bu yıl ikinci kamp programının hazırlıkları da ele alınacak. AK Parti'nin ikinci istişare ve değerlendirme kampı 1 ve 2 Temmuz'da Kızılcahamam'da belediye başkanlarıyla gerçekleştirilecek.

AK Parti'nin ilk kamp programı 31 Mayıs-2 Haziran tarihleri ​​arasında milletvekillerinin katılımıyla Kızılcahamam'da gerçekleşti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş