7 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? Ne Gemiler Yaktım, Sakla Beni, Kendi Düşen Ağlamaz, Aldatmak, MasterChef gecenin birincisi kim oldu?

0

Değerlendirme sonuçları izleyicilerde merak kaynağı oldu. 7 Aralık Perşembe günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte en çok izlenen yapımlar, diziler ve filmler belli olacak. Bu akşam yeni bölümleriyle ekranlara gelecek olan Ne Gemiler Yaktım, Sakla Beni, Kendi Düşen Ağlamamaz, Aldatmak, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. İşte 7 Aralık Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları…

7 ARALIK DERECELENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

7 Aralık Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları henüz açıklanmadı. Değerlendirme sonuçları her sabah saat 10.00 civarında açıklanmaktadır. Sonuçlar açıklandığında detayları haberimizden öğrenebileceksiniz.

GEÇEN HAFTA (30 KASIM) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI.

30 Kasım Perşembe günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Toplamda Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Hudutsu Sevda” 1. sırada, ATV’de yayınlanan “Aldatmak” 2. sırada, ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” ise 3. sırada yer aldı.

AB’de ise “Aldatmak” 1., TV8’de yayınlanan “Masterchef Turkey All Star” 2., “Hudutsuz Sevda” ise 3. sırada yer aldı.

ekran görüntüsü-1-p56a-lfvv

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir döneme damgasını vurdu!  Bakalım Ezel'in Eyşan'ı kim olacak? Bir döneme damgasını vurdu! Bakalım Ezel’in Eyşan’ı kim olacak?
Adı kara para aklama davalarına karıştı!  Ağlayarak isyan ettiAdı kara para aklama davalarına karıştı! Ağlayarak isyan etti
Aleyna Tilki'den inanılmaz sözler: Ölmemi istemeleri normal mi? Aleyna Tilki’den inanılmaz sözler: Ölmemi istemeleri normal mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking